• سیما و منظر شهری کرج از ناهنجاری ها پاکسازی می شود

  سیما و منظر شهری کرج از ناهنجاری ها پاکسازی می شود

  1395-9-4 ( 11 روز پیش ) دسته : ویژه 52

  مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری کرج از تعامل این سازمان با اتاق اصناف استان البرز جهت حذف ناهنجاری ها از سیما و منظر شهر خبر داد و افزود: سازمان زیباسازی با هدف تعامل و همکاری میان حوزه های مرتبط با بحث سیما و منظر شهری و حذف ناهنجاری ها از سطح شهر مخصوصاً تابلوهای صنوف گام برداشته است.

 • هفته بسیج گرامیداشت یک منظومه فکری است

  هفته بسیج گرامیداشت یک منظومه فکری است

  1395-9-2 ( 13 روز پیش ) دسته : ویژه 47

  مدیر عامل سازمان زیباسازی با این عنوان که هفته بسیج گرامیداشت یک منظومه فکری است افزود در همه عرصه‌های سیاسی، نظامی، اقتصادی، علمی و فرهنگی، نیل به اهداف بلند و قله‌های رفیع عزت و افتخار را برای کشورمان هموار می‌سازد.

 • بازدید از زیباسازی شهری کرج در آستانه سفر ریاست جمهوری

  بازدید از زیباسازی شهری کرج در آستانه سفر ریاست جمهوری

  1395-8-25 ( 20 روز پیش ) دسته : ویژه 53

  مسئولان ارشد استانی ضمن بازدید از سازمان زیباسازی، اقدامات این سازمان را در آستانه سفر ریاست جمهوری مورد ارزیابی قرار دادند. مسئولان ارشد استانی ضمن بازدید از سازمان زیباسازی، اقدامات این سازمان را در آستانه سفر ریاست جمهوری مورد ارزیابی قرار دادند. اندرزگو، مدیرکل حوزه استاندار، حقیقی، معاون سیاسی انتظامی استانداری و مدیرکل روابط عمومی استانداری از ستاد برگزاری اطلاع رسانی سفر ریاست جمهوری در سازمان زیباسازی شهرداری کرج بازدید کردند. حسین عطایی، مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری کرج ضمن میزبانی از مسئولان ارشد استانی و تقدیر از پیگیری های مداوم آنان در نظارت بر اقدامات اجرایی استقبال از هیئت دولت به اهمیت رشد و ارتقاء مسائل کلان شهری، بررسی نیازها و مطالبات و احصاء آنها اشاره و بیان کرد: برپایی ستاد اطلاع رسانی نقش موثری در تحقق این مهم دارد و سازمان زیباسازی نسبت به این امر اهتمام ویژه ای از خود نشان داده است. این مسئول بر فضا سازی مناسب شهر و نصب بنر با هدف خوشامدگویی همچنین دعوت مردم به دیدار با ریاست جمهور و هیئت همراه تاکید کرد و افزود: سازمان زیباسازی وظیفه خود را در این زمینه به صورت کامل انجام داده است و در تمام مناطق 12 گانه اطلاع رسانی لازم صورت پذیرفته است. وی با بیان اینکه تمام دستگاه های خدماتی، ابعاد مختلفی از توانمندی های خود را ارائه داده اند، تعامل این دستگاه ها را در اجرای خدماتی واحد موثر دانست و گفت: مهیا کردن میزبانی از ریاست جمهور به گونه ای مطلوب شاهدی بر این مدعی است. در پایان این دیدار مسئولان استانی ضمن رضایت از اقدامات انجام شده، مراتب تقدیر خود را از زحمات سازمان زیباسازی و آمادگی به موقع این سازمان اعلام کردند.

 • آیین نامه نقاشی دیواری تهیه و تدوین می شود

  آیین نامه نقاشی دیواری تهیه و تدوین می شود

  1395-8-23 ( 22 روز پیش ) دسته : ویژه 62

  مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری کرج از تهیه و تدوین آیین نامه نقاشی دیواری توسط این سازمان در آینده ای نزدیک خبر داد.  حسین عطایی با اشاره به اینکه سازمان زیباسازی با هدف مقاوم سازی چارچوب قانونی برای اجرای نقاشی دیواری در سطح شهر اقدام به تهیه و تدوین آئین نامه نقاشی دیواری کرده است، اظهار داشت: این امر با بررسی  تیم کارشناسان حوزه سیما و منظر سازمان و حوزه شهرسازی همچنین خدمات شهری شهرداری کرج در حال انجام می باشد. این مسئول با مهم ارزیابی کردن اجرای نقاشی دیواری در زیباسازی شهر و تاثیر آن در روحیه شهروندان، عنوان کرد: اجرای نقاشی دیواری در سطح شهر از نظر محل جانمائی متفاوت و به موضوع  طبقه بندی جامعه بستگی دارد و باید توجه داشت که شهروندانی که از این نقاشی ها دیدن می کنند از چه قشری هستند. وی اضافه کرد: سازمان زیباسازی با تهیه آئین نامه نقاشی دیواری و فرصتی که برای شهر بوجود آمده است تمام سعی و تلاش خود را در خصوص توجه به سلائق شهروندان در اجرای نقاشی دیواری  به کار می گیرد. مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری کرج افزود: الزامی ندارد که کرج را با شهر های اطراف مقایسه کنیم زیرا شهرها و قومیت ها با هم متفاوت هستند و توجه به تاریخچه هر محله برای نقاشی دیواری کافی است. عطایی با اشاره به اینکه اقدامات سازمان زیباسازی در کرج کارشناسانه صورت می پذیرد، عنوان کرد: در این میان می بایست حتماً در جامعه به دنبال هدف گشت تا در خور احساسات و اهداف شهر بتوانیم نیاز شهروندان را در زمینه نقاشی دیواری برطرف نمائیم. این مسئول در پایان با بیان اینکه سازمان تمام تلاش خود را جهت ارتقاء کیفی و زیبایی بصری شهر که از وظایف سازمان است می کند، گفت: از اهدافی که جهت ایجاد آیین نامه جامع نقاشی دیواری حائز اهمیت است می توان در مرحله اول به شناخت هدف و هنرمندانی که در اولویت قراردارند و در مرحله دوم به افرادی که می توانند نظر و تغییری را ایجاد کنند، اشاره کرد.